2005 syntyneet

FC Inter toivottaa 2005 syntyneet juniorit tervetulleeksi seuraan!


Tapahtumat löydät Kalenteri-sivulta

FC Inter 05, Kilpa, treeniryhmä:
Ahvenkoski Aleksi, Alanen Eetu, Arminen Lukas, Bang Max, Cuboli Adonis, Elo Eerik, Ferati Albin, Hakala Joona, Hedman Nemo, Hulkkonen Lauri, Jalonen Sakari, Juva Eemeli, Korhonen Eino, Köpilä Eliel, Laaksonen Tuomas, Laasola Lenni, Leinonen Aatu, Leppänen Aleksi, Lindberg Linus, Morale-Rasinaho Alfredo, Nila Matias, Nuorela Luka, Purosalo Valentin, Puurunen Veeti, Rautasalo Jasu, Redzepi Elbron, Rintala Topi, Ruohomäki Joakim, Salama Kasper, Savontaus Artturi, Seferyan Grigori, Suominen Evert, Valu Casper, Wallius Veeti

FC Inter 05, Haaste ja Harraste, treeniryhmät:
Ahlqvist Aaro, Ala-Miekkaoja Luka, Alander Gustaf, Alihaanperä Veli-Pekka, Haaslahti Eino, Haavel Artur, Hashemi Abulfazl, Havu Aaron, Henriksson Iikka, Henriksson Oskari, Honka Jukka, Jahantab Shahin, Karvonen Elias, Kekkonen Roope, Koivumäki Juho, Koubri Bader, Onni Källström, Mäkinen Jerry, Oivanen Luca, Palkov Rainer, Prinssi Kasperi, Påhlsson Bertram, Päkkilä Veeti, Rajamäki Miiro, Rahi Kaarlo, Reinvall Aaro, Saari Jonatan, Saarikoski Atte, Selonen Samu, Shabani Olti, Siiskonen Emil, Simolin Kasper, Söderlund Jesse, Tallinder Nathan, Toiviainen Rudolf, Varke Veeti, Wikström Jonah, Wol Yai





FC Inter 05

Ikäryhmän vastuuvalmentajat / Head Coaches:

Kilparyhmä:
Kari Lehtinen 040 574 7990, kari.lehtinen(at)fcinter.fi
Haaste- ja Harrasteryhmät:
Jani Mäenpää 040 041 2202 , jani.maenpaa(at)fcinter.fi

Koordinoiva joukkueenjohtaja / Team Manager:
Marko Henriksson +358 50 521 1739
henriksson.marko(at)gmail.com

Valmentajat / Coaches:

Kilparyhmä:
Kari Lehtinen 040 574 7990, kari.lehtinen(at)fcinter.fi
Niko Valikainen 040 715 2318, niko.valikainen(at)icehearts.fi
Sami Sanevuori, sami.sanevuori(at)gmail.com
Henry Alanen, halanen(at)live.com

Haasteryhmä:
Jari Hovi 040 559 1553, jari.hovi(at)elisanet.fi
Joukkueenjohtaja: Jukka Karvonen 050 524 5789, jukarvo(at)gmail.com

Harrasteryhmät:
Petri Mäkinen 050 357 9941, petri.makinen(at)utu.fi
Tomi Heinonen 041 435 6757, tomi.a.heinonen(at)gmail.com
Joukkueenjohtaja: Ritva Wikström, 040 546 7585, ritva.wikstrom(at)finnair.com
Joukkueenjohtaja: Tuuli Furuholm 044 059 7560, tuulifuruholm(at)gmail.com